0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama

  Aqua Line

  Görüntüleme biçimi Tablo Liste
  Sırala
  Görüntüle sayfa başına

  Aqualine Gama Serisi Ters Ozmos Sistemleri

  Fiyat için arayın
  Klasik arıtım sistemlerinin yetersiz kaldığı sulara (denizsuyu, iletkenliği yüksek olan kuyu suları vb.) uygulanan, suyun içindeki istenmeyen tüm mineralleri sudan ayıran, saf su eldesine yönelik membran filtrasyon işlemine Ters Ozmos denilmektedir.

  Aqualine 10" -4" 5 Mikron Spun Filtre

  ₺13.78
  Aqualine 10" -4" 5 Mikron Spun Filtre (FE-300 Model Cihazlar için), Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddeleri (tortu,kum,çamur vs) oluşturduğu kirliliği 5 mikronluk filtrasyon işlemi ile arıtır.

  Aqualine 10" 5 Mikron Spun Filtre (Endkaplı)

  ₺19.29
  Aqualine 10" 5 Mikron Spun Filtre (Endkaplı), sularda bulunan katı partukülleri (tortu,kum çamur,vs) 5 mikronluk filrasyon işlemi ile arıtma yapar.

  Aqualine 10"5 Mikron Spun Filtre (Endikapsız)

  ₺8.27
  Aqualine 10"5 Mikron Spun Filtre (Endikapsız), sularda bulunan çözünmemiş katı partikülleri(tortu,çamur,kum,vs.) 5 mikronluk filtrasyon işlemi arıtma işlemi yapar.

  Aqualine Aktif Karbon Coconut Bazlı(900 Iodine)

  ₺28.24
  Aqualine Aktif Karbon Coconut Bazlı(900 Iodine) 1 KG

  Aqualine Aktif Karbon Kömür Bazlı Mineral

  ₺19.29
  Aqualine Aktif Karbon Kömür Bazlı Mineral 25 Kg.

  Aqualine Alfa 125-1 Ters Ozmos Sistemleri

  ₺14465.85
  Klasik arıtım sistemlerinin yetersiz kaldığı sulara (denizsuyu, iletkenliği yüksek olan kuyu suları vb.) uygulanan, suyun içindeki istenmeyen tüm mineralleri sudan ayıran, saf su eldesine yönelik membran filtrasyon işlemine Ters Ozmos denilmektedir. Ters Ozmos sisteminin çalışma prensibi; cihaz üzerinde bulunan membranlar sayesindedir. Su, membranlar üzerinde bulunan gözeneklerden, yüksek basınç altında geçmeye zorlanır. Bu işlem esnasında su molekülleri ve bazı inorganik moleküller bu gözeneklerden geçebilirken suyun içindeki maddelerin çoğu bu gözeneklerden geçemez ve konsantre su olarak dışarı atılır. Membran yüzeyinin sürekli olarak temiz ve tıkanmadan kalmasını sağlayan ise, membran elementi içinde gerçekleşen “çapraz akış” işlemidir. Çapraz akış sayesinde, bir kısım sıvı (ürün suyu) membrandan geçerken, bir kısım sıvı (yoğun su) membran yüzeyine paralel hareket ederek, safsızlıkların membrana yapışmasını engeller. Yapılan bu işlem diğer filtrasyon sistemlerine göre çok daha iyi kalitede su elde etmeye olanak verir.

  Aqualine Alfa Compack Serisi Ters Ozmos Sistemleri

  Fiyat için arayın
  Klasik arıtım sistemlerinin yetersiz kaldığı sulara (denizsuyu, iletkenliği yüksek olan kuyu suları vb.) uygulanan, suyun içindeki istenmeyen tüm mineralleri sudan ayıran, saf su eldesine yönelik membran filtrasyon işlemine Ters Ozmos denilmektedir.